Nowe zasady funkcjonowania siłowni

Data utworzenia: 04.06.2020

Zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla funkcjonowania siłowni/klubu fitness w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce w naszym klubie zmodyfikowane zostały zasady trwającej już akcji Czysta Energia.

Po wdrożeniu wszystkich procedur przebudowaliśmy zasady akcji Czysta i bezpieczna Energia, aby nasz klub stał się dla Was miejscem jeszcze czystszym i bezpieczniejszym.

Będą obowiązywały limity 1 os./10m2. Limity dotyczą również ilości osób, uczestniczących w zajęciach, w związku z czym prosimy o wcześniejsze zapisy. Grafik zajęć dostępny już wkrótce.

 


MultiSport
Ok System
Firma przyjazna internautom
Studio Tańca Energia

Wykorzystujemy pliki cookies. Wykorzystujemy pliki cookies. Studio Enegia dba o swoich Klientów. Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji oraz w celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, korzystamy z technologii plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.