Zmiany w funkcjonowaniu klubu od 28.12.2020

Data utworzenia: 28.12.2020

Kochani, niestety zmuszeni jesteśmy ponownie zamknąć dla Was drzwi naszego klubu…. Jest to dla nas szczególnie bolesne, jednakże zostaliśmy postawieni pod ścianą. Nie zgadzamy się z tym, ale sankcje wdrażane przez organy kontrolne są nienegocjowalne…

Nasz klub pozostaje zamknięty od 28.12.2020 do 17.01.2021, według stanu wiedzy na dziś.

W tym czasie wracamy do prowadzenia zajęć #online. Uczestniczyć w zajęciach można w ramach aktywnego karnetu OPEN lub tygodniowego abonamentu.

W jaki sposób dołączyć do zajęć? Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj:

http://www.energia-rudaslaska.pl/poznaj-nas/aktualnosci/99,http___energia-rybnik.pl_ipanel_news_113

Jeśli masz aktywny karnet do 18.01.2021 lub przedłużysz obecny możesz wypożyczyć sprzęt do domowych ćwiczeń bezpłatnie!

Wypożyczenie obejmuje do 3 rzeczy:

hantle, stepy, piłki, mini sztangi, kettle 

Wypożyczenie cięższego sprzętu, również jest możliwe, prosimy o kontakt tel: 32 244 58 94

Możesz, także nieodpłatnie zawiesić karnet na czas zamknięcia klubu od 28.12.2020 do 17.01.2021r.

 

MultiSport
Ok System
Firma przyjazna internautom
Studio Tańca Energia

Wykorzystujemy pliki cookies. Wykorzystujemy pliki cookies. Studio Enegia dba o swoich Klientów. Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji oraz w celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, korzystamy z technologii plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.